Biz Kimiz ?

2013 yılında İstabul’da anne ve bebek ürünleri başta olmak üzere ilaç sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Ülkemizi kaliteli ve nitelikli ürünlerle buluşturmayı hedefleyen, güçlü vizyonu ve dinamik yapısı ile sektördeki yerini aldı.

Değerlerimiz;


-Ülke çapında satış-dağıtım kanalı
-Tecrübeli personeli
-Sektördeki tecrübesi
-Hızla büyüyen pazarlama ağı
-Müşteri odaklı satış prensibi
-Bilimsel değerlere sahip çıkan
-İnsan sağlığını önemseyen
-Değişime ve yeniliğe açık bir yaklaşımla başarıyı hedefleyen
-Katılımcı, şeffaflık ve adalet kavramlarını benimseyen
-Ahlaki değerlere ve toplumsal duyarlılığa sahip
-Emeğe ve insana saygı
-Kalite - Güvenilirlik - Dürüstlük - Girişimcilik – Yenilikçilik
-Müşteri ve çalışan memnuniyeti 

-Sürekli gelişim amacı doğrultusunda Türkiye'ye kaliteli ve üstün hizmet sunmaktadır. 


Vizyonumuz

Yüksek kalitedeki ürünleri ilaç sektörüne sunan, sektöre büyük ve köklü istihdam ortamları oluşturan, çok geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahip, kalite ve mükemmellik ile özdeşleşen bir firma olma hedefinde emin adımlarla yürümekteyiz. Türkiye’de ilaç pazarında daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın, global bir oyuncu olmak, Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yüksek katma değer, güçlü büyüme ve sürdürülebilir karlılık sağlayarak, kurumsal liderliğimizi oluşturmaktır.

Misyonumuz

Daha sağlıklı bir toplum, daha sağlıklı bir dünya için: insan sağlığına değer veren, güvenilir, kaliteli, başarılı ve üstün hizmet temel değerlerimizdir. Bu amaçla: Uluslararası köklü firmaların deneyim ve birikimleri ile sektördeki çalışma ve gelişmeleri yakından takip ederek, geleceğe daha sağlıklı bakan toplumlar oluşturmak için Türkiye insanına hizmet sunmaktayız. Öncelikli hedefimiz insan sağlığıdır. Bu hedef doğrulutusunda insan sağlığına yönelik ilaç ve ürünlerin öncü, yenilikçi yaklaşımlarla tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmak ve yaşam kalitesini arttırmaktır.

Bize Tercih Edenler

Ürünlerimizi Kullanıp Bize Yorumlarını Sunan Müşterilerimiz